Profi Credit

Spoločnosť Profi Credit Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb. Ako garanciu kvality poskytovaných služieb, získala spoločnosť licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Je súčasťou skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.

Sídli v Bratislave a má ešte tri pobočky v Nitre, Banskej Bystrici a v Košiciach. Je to nebanková spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie úverových finančných služieb.

Pri poskytovaní úverov uprednostňuje osobný prístup. Profi credit kalkulačka na online pôžičky a úvery poskytuje prostredníctvom siete viazaných finančných agentov, pripravených klienta kedykoľvek navštíviť.

Spoločnosť Profi Credit má toho v portfoliu skutočne veľa – od rýchlych pôžičiek začínajúcich od 300 EUR až po podnikateľské pôžičky do výšky 33 000 EUR. Dnes si priblížime „Požičku pre občanov“, ktorú ProfiCredit nazýva aj „Zamestnanecký úver“. Tak alebo tak – ide o rýchlu pôžičku, ktorú po overení príjmu dostanete priamo na účet.

Veľkou výhodou pôžičky ProfiCredit pre občanov je výška poskytnutého úveru až 1500 EUR. Na druhej strane ako najväčšiu nevýhodu vidím v zbytočnej byrokracii – pre získanie úveru musíte predložiť: občiansky preukaz, kartičku k bežnému účtu, potvrdenie zamestnávateľa o výške príjmu, kontaktný dokument (napr. vyúčtovanie za elektrinu, plyn..). Ak potrebujete vyššiu čiastku, ProfiCredit je celkom dobrá voľba.