PZP ČSOB

PZP CSOB

ČSOB ponúka povinné zmluvné poistenie pre motorové vozidlá PZP už od roku 2004. V tejto slovenskej poisťovni sa Vám oplatí uzavrieť výhodné a lacné poistenie ak ste majiteľom auta so slabšou kubatúrou – objemom motora a nižším výkonom motora (cca do 80kw). Takže menšie autá typu škoda fabia, vw golf, ford focus, bmw 1, audi a3 a pod. ČSOB ponúka dva varianty resp. balíky zákonnej poistky. a to Štandard a Nadštandard. Pri druhom balíku sa dostanete na krytie vo výške 7 mil. € a to za zdravie, úmrtie, ale aj škody materiálne a škody na ušlom zisku.

Online porovnanie

Bonusy, ktoré ČSOB ponúka:

  • vstupná zľava 50% ak sa rozhodnete zmeniť poisťovňu
  • 10% bonus ak máte v aute bezpečnostné systémy ako adaptívny tempomat, e-call, sledovanie vybočenia z pruhu a podobne
  • ak zaplatíte PZP s ročnou platbou získate 5% zľavu
  • výhodnejšie ceny pre staršie autá s nižším kw výkonom

Asistenčné služby ponúka v cene ale môžete si priplatiť za asistenčné služby s väčším krytím, poplatok je 11 eur ročne. Základný balík, ktorý je bezplatný má názov Štandard a príplatkový nesie názov Premium. Takisto si môžete zvoliť pripoistenie tak ako ho poznáme z väčšiny slovenských poisťovní. A to napr. poistenie skiel, povodne, záplavy, požiare a všetky živelné udalosti. Ďalej samozrejme stret so zverou a krytie krádeže vozidla.

Ak chcete ukončiť aktuálnu poistnú zmluvu a prejsť k ČSOB, aby ste dostali bonus 50% musíte poslať doporučene výpoveď PZP. Následne môžete využiť PZP online kalkulačku pre porovnanie ponúk všetkých slovenských poisťovní. Nemusíte viac stáť v radoch a míňať drahocennú dovolenku.

Obsah tohto príspevku je pripravený v spolupráci s webom poistit.sk